Vchodové dvere2018-02-06T14:22:03+00:00

Vchodové dvere – estetické a praktické

Naša spoločnosť sa už 10 rokov zaoberá distribúciou vchodových dverí a uspokojovaním potrieb našich zákazníkov. V našej ponuke nájdete vchodové dvere plastové, oceľové a drevené vďaka tomu máme z hľadiska základných materiálov na výber celkovú ponuku.  V budúcnosti by sme chceli náš obchod rozšíriť aj o vchodové dvere prémiovej kvality.

Bezpečnosť!

Nezabudnite: vonkajšie výplne otvorov, teda aj vchodové dvere, sú poslednou hranicou medzi neoprávneným narušiteľom, Vami a Vašou rodinou. Preto sa oplatí zamyslieť: Chceli by ste bezpečné alebo lacné vchodové dvere? Naša spoločnosť distribuuje kvalitné vchodové dvere, ktoré poskytujú dostatočnú bezpečnosť a ochranu. Všetky naše produkty majú odporúčania a potvrdenia od Asociácie Maďarských poisťovní.

Estetika!

Vaše vchodové dvere je možné vidieť už z ulice a práve vchodové dvere sú to prvé, čo si Vaši hostia všimnú. Práve z tohto dôvodu dbajte na to, aby ste urobili dobrý prvý dojem, veď aj Váš prvý krok domov vedie cez tieto dvere. Naše drevené vchodové dvere dodávame na požiadanie aj s povrchovou úpravou, vyrábame ich na základe individuálnych požiadaviek. Naše oceľové dvere vyrábame v  4 populárnych farbách a naše farebné plastové fóliové dvere vždy vzbudzujú dojem prirodzenosti.

Zavítajte k nám a aj Vy si nájdite dvere svojich snov!