Vonkajšie puzdrové rolety2020-05-19T11:10:20+00:00

Vonkajšie puzdrové rolety – moderné a praktické

Vonkajšie puzdrové rolety predstavujú najvyhľadávanejší typ roliet. Puzdro vonkajšej rolety sa nachádza z vonka a zároveň je ľahko prístupné a montovateľné.

Vonkajšie puzdrové rolety sa dajú namontovať na všetky typy okien , v niektorých prípadoch aj vtedy, keď im nebolo vytvorené miesto. Prednosťou týchto roliet je, že sú namontovateľné bez zásahu do okenného rámu, alebo steny /nepotrebujete murára/.

Montáž vonkajších puzdrových žalúzií je veľmi jednoduchá. Zadná časť puzdra, to znamená časť, ktorá smeruje k oknu, je otvorená a rýchlo sa dá odmontovať. Je možné ju potom taktiež veľmi jednoducho opraviť a namontovať späť.

Puzdro rolety sa dá vybrať aj v prevedení, ktoré je možné omietnuť. Roleta je namontovaná na vonkajšej ploche okna tak, že puzdro je rovnomerné s plochou zateplenej steny. Puzdro sa nedá vidieť po omietnutí. Zo spodnej časti je montážny otvor .

Zvislo sa ním dá pohybovať a je možnosť kombinovať ho s mobilnou sieťkou proti hmyzu Roleta sa dá ovládať gurtňou a v prípade, že máme málo miesta,  aj šnúrou. Je to dobrý výber pri novostavbe ako aj pri rekonštrukcii.

VYŽIADAJTE SI CENOVÚ PONUKU ZDARMA!

Online ponuky do 24 hodín

Kvalita a dobrá cena chodia U nás ruka v ruke.
VYŽIADAJTE SI CENOVÚ PONUKU ZDARMA!

ROLETY A ŽALÚZIE PODĽA TYPU MONTOVANIA

Vonkajšie puzdrové rolety

(Sú najrozšírenejším typom roliet, ktoré sa montujú na vonkajšiu stranu. Dajú sa namontovať aj časom, nakoľko je ich možné nainštalovať na každý typ otvoru)

Omietkové puzdrové Žaluzie

(Dajú sa prispôsobiť k vonkajšej omietke, je to zároveň veľmi estetické riešenie).

Vnútorné (hroné) puzdrové rolety

(Mechanizmus je ,,ukrytý“ v stene a montáž je možná len spolu s oknom.)

Rolety v kombinácii so sieťkou proti hmyzu

(Dnes sú už samozrejmosťou a praktickým riešením).

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]